ABB Componenten TriLine-R Bodemplaat Met 1rij flensplaatopening - 2CPX045789R9999
Artikelnummer: 22369681 | Fabrikantnummer: 2CPX045789R9999 | EAN: 4011617457893
Omschrijving
Bodemplaat met 1rij flensplaatopening
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX045789R9999. Het EAN nummer is 4011617457893. Het interne artikelnummer is 22369681.
| Klasse |
Dak-/vloerelement voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Ja |
| Met ontluchting | Nee |
| Geschikt voor dakbeplanking | Nee |
| Geschikt voor vloerbeplanking | Ja |
| Diepte | 212 mm |
| Hoogte | 212 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 325 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1364 mm |
| Breedte | 1262 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten TriLine-R Bodemplaat Met 1rij flensplaatopening
Artikelnummer: 22369681
Fabrikantnummer: 2CPX045789R9999