ABB Componenten Combiline N Montagebeugel TBV MS128 - 2CPX064160R9999
Artikelnummer: 23554343 | Fabrikantnummer: 2CPX064160R9999 | EAN: 4011617641605
Omschrijving
Montagebeugel tbv MS128
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX064160R9999. Het EAN nummer is 4011617641605. Het interne artikelnummer is 23554343.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 28 mm |
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 46 mm |
| Diepte | 2 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Combiline N Montagebeugel TBV MS128
Artikelnummer: 23554343
Fabrikantnummer: 2CPX064160R9999