ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV rijgklemmen, vertikaal - 2CPX041837R9999
Artikelnummer: 23481141 | Fabrikantnummer: 2CPX041837R9999 | EAN: 4011617418375
Omschrijving
Montagekit tbv rijgklemmen, vertikaal
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041837R9999. Het EAN nummer is 4011617418375. Het interne artikelnummer is 23481141.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 300 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit TBV rijgklemmen, vertikaal
Artikelnummer: 23481141
Fabrikantnummer: 2CPX041837R9999