ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor schakelaar universeel mba630a - 2CPX041808R9999
Artikelnummer: 22369645 | Fabrikantnummer: 2CPX041808R9999 | EAN: 4011617418085
Omschrijving
Montagekit voor Schakelaar universeel MBA630A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX041808R9999. Het EAN nummer is 4011617418085. Het interne artikelnummer is 22369645.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Met montageplaat | Ja |
| Hoogte | 450 mm |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Soort afdekking | Gesloten |
| Aantal DIN-rails | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor schakelaar universeel mba630a
Artikelnummer: 22369645
Fabrikantnummer: 2CPX041808R9999