ABB Componenten CombiLine N 3-Voudige dekplaat TBV NH00 - 2CPX062957R9999
Artikelnummer: 24097017 | Fabrikantnummer: 2CPX062957R9999 | EAN: 4011617629573
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062957R9999. Het EAN nummer is 4011617629573. Het interne artikelnummer is 24097017.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 190 mm |
| Breedte | 352 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Abb Montagekit voor 6XNH00
Artikelnummer: 20089322
Fabrikantnummer: 2CPX041772R9999
ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor 12XNH00
Artikelnummer: 21042898
Fabrikantnummer: 2CPX041775R9999
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 24097017
Fabrikantnummer: 2CPX062957R9999