ABB Componenten CombiLine N Eindstuk - 2CPX060208R9999
Artikelnummer: 23665744 | Fabrikantnummer: 2CPX060208R9999 | EAN: 4011617602088
Omschrijving
Eindstuk
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX060208R9999. Het EAN nummer is 4011617602088. Het interne artikelnummer is 23665744.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 166 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 31 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product