ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor abb NH-inline ii - 2CPX042256R9999
Artikelnummer: 26701435 | Fabrikantnummer: 2CPX042256R9999 | EAN: 4011617422563
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042256R9999. Het EAN nummer is 4011617422563. Het interne artikelnummer is 26701435.
| Klasse |
Inbouwunit met mespatroonhouders/veilighedenlastscheiders
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 500 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Hoogte | 750 mm |
| DIN-grootte | Overig |
| Met afdekking | Ja |
| Montagewijze | Railsysteem |
| Nom. (meet)stroom | 850 A |
| Diepte | 159.5 mm |
| Aantal mespatroonhouders | 0 |
| Aantal NH-veiligheidslastscheider | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten CombiLine N Rail Koppelstuk, 30x10mm
Artikelnummer: 26631882
Fabrikantnummer: 2CPX044483R9999
ABB Componenten CombiLine N Rail Koppelstuk, 40x10mm
Artikelnummer: 26631883
Fabrikantnummer: 2CPX044484R9999
ABB Componenten CombiLine N Rail Koppelstuk, 50x10mm
Artikelnummer: 26631891
Fabrikantnummer: 2CPX044485R9999
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26701435
Fabrikantnummer: 2CPX042256R9999