ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor T-max XT2 4-polig RC - 2CPX042907R9999
Artikelnummer: 26536186 | Fabrikantnummer: 2CPX042907R9999 | EAN: 4011617429074
Omschrijving
Montagekit voor T-max XT2 4-polig RC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042907R9999. Het EAN nummer is 4011617429074. Het interne artikelnummer is 26536186.
| Klasse |
Inbouwunit met schakelaars
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Diepte | 200 mm |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Ja |
| Geschikt voor lastscheider | Nee |
| Hoogte | 450 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Kunststof afdekplaat | Ja |
| Incl. lastscheider | Nee |
| Met verdeelklemmen | Nee |
| Incl. nulspanningsschakelaar | Nee |
| Incl. vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor nulspanningsschakelaar | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 160 A |
| Incl. omschakelaar | Nee |
| Geschikt voor omschakelaar | Nee |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montagekit Voor T-max XT2 4-polig RC
Artikelnummer: 26536186
Fabrikantnummer: 2CPX042907R9999