ABB Componenten CombiLine N Montageveld Met sleuf 1v23a - 2CPX037634R9999
Artikelnummer: 24105894 | Fabrikantnummer: 2CPX037634R9999 | EAN: 4011617376347
Omschrijving
Montageveld met sleuf 1V23A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX037634R9999. Het EAN nummer is 4011617376347. Het interne artikelnummer is 24105894.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 900 mm |
| Aantal DIN-rails | 6 |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 12 |
| Eindpunt meterpositie | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Montageveld Met sleuf 1v23a
Artikelnummer: 24105894
Fabrikantnummer: 2CPX037634R9999