ABB Componenten CombiLine N Schrijfstrook 20MM - 2CPX038230R9999
Artikelnummer: 24105923 | Fabrikantnummer: 2CPX038230R9999 | EAN: 4011617382300
Omschrijving
Schrijfstrook 20mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX038230R9999. Het EAN nummer is 4011617382300. Het interne artikelnummer is 24105923.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 1000 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Magnetisch | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Schrijfstrook 20MM
Artikelnummer: 24105923
Fabrikantnummer: 2CPX038230R9999