ABB Componenten CombiLine N Slotschroef Afdekplaat set Á 4ST - 2CPX062332R9999
Artikelnummer: 24106275 | Fabrikantnummer: 2CPX062332R9999 | EAN: 4011617623328
Omschrijving
Slotschroef afdekplaat set á 4st
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062332R9999. Het EAN nummer is 4011617623328. Het interne artikelnummer is 24106275.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 29 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Materiaal | Overig |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Slotschroef Afdekplaat set Á 4ST
Artikelnummer: 24106275
Fabrikantnummer: 2CPX062332R9999