ABB Componenten CombiLine N Smisslineveld TBV horizontale opbouw - 2CPX042133R9999
Artikelnummer: 24096666 | Fabrikantnummer: 2CPX042133R9999 | EAN: 4011617421337
Omschrijving
Smisslineveld tbv horizontale opbouw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042133R9999. Het EAN nummer is 4011617421337. Het interne artikelnummer is 24096666.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 750 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Aantal DIN-rails | 2 |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 32 |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Smisslineveld TBV horizontale opbouw
Artikelnummer: 24096666
Fabrikantnummer: 2CPX042133R9999