ABB Componenten CombiLine N Verstelbarebeugel, set Á 2ST. - 2CPX062305R9999
Artikelnummer: 23665752 | Fabrikantnummer: 2CPX062305R9999 | EAN: 4011617623052
Omschrijving
Verstelbarebeugel, set á 2st.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX062305R9999. Het EAN nummer is 4011617623052. Het interne artikelnummer is 23665752.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Materiaal | Overig |
| Diepte | 23 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Verstelbarebeugel, set Á 2ST.
Artikelnummer: 23665752
Fabrikantnummer: 2CPX062305R9999