ABB Componenten DEUR WIT D36M3O - 1SPE007717F9904
Artikelnummer: 23710141 | Fabrikantnummer: 1SPE007717F9904 | EAN: 8712507130242
Omschrijving
Deur Wit 36M (3 rows) MISTRAL41W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SPE007717F9904. Het EAN nummer is 8712507130242. Het interne artikelnummer is 23710141.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
MISTRAL41W
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 320 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Nee |
| Diepte | 132 mm |
| Hoogte | 382 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Model | Beschermdeur |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product