ABB Componenten Drukknoppen / P9M Behuizing 1M voudig gat voor kabelwartel en diepe sokkel - 1SFA170831R1001
Artikelnummer: 24105497 | Fabrikantnummer: 1SFA170831R1001 | EAN: 7320500518762
Omschrijving
Behuizing 1M voudig gat voor kabelwartel en diepe sokkel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA170831R1001. Het EAN nummer is 7320500518762. Het interne artikelnummer is 24105497.
| Klasse |
Drukknopkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Drukknoppen / P9M
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Breedte | 87 mm |
| Hoogte | 87 mm |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Diepte | 100 mm |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Doorsnede openingen | 22 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Drukknoppen / P9M Behuizing 1M voudig gat voor kabelwartel en diepe sokkel
Artikelnummer: 24105497
Fabrikantnummer: 1SFA170831R1001