ABB Componenten CombiLine N Din-Rail adaptor T.B.V. ed138 en ed139 set Á 10 ST. - 2CPX047414R9999
Artikelnummer: 26639206 | Fabrikantnummer: 2CPX047414R9999 | EAN: 4011617474142
Omschrijving
DIN-rail adaptor t.b.v. ED138 en ED139 set á 10 st.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX047414R9999. Het EAN nummer is 4011617474142. Het interne artikelnummer is 26639206.
| Klasse |
Kabel/draadgeleider voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 17.5 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte | 43.5 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| RAL-nummer | 7012 |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten CombiLine N Din-Rail adaptor T.B.V. ed138 en ed139 set Á 10 ST.
Artikelnummer: 26639206
Fabrikantnummer: 2CPX047414R9999