ABB Componenten EH PEDESTAL Eh/GD-031 bodemplaat - 4TBE843657C0100
Artikelnummer: 23385981 | Fabrikantnummer: 4TBE843657C0100 | EAN: 5411815240799
Omschrijving
EH/GD-031 BODEMPLAAT
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBE843657C0100. Het EAN nummer is 5411815240799. Het interne artikelnummer is 23385981.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
EH PEDESTAL
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 635 mm |
| Uitvoering | Vloerplaat |
| Hoogte | 3 mm |
| Diepte | 505 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 676 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 541 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten EH PEDESTAL Eh/GD-031 bodemplaat
Artikelnummer: 23385981
Fabrikantnummer: 4TBE843657C0100