ABB Componenten EH PEDESTAL Eh-3 bevestigingsbouten mont. plaat din2-din3 - 4TBE843567C0100
Artikelnummer: 26566711 | Fabrikantnummer: 4TBE843567C0100 | EAN: 5411815240041
Het productnummer van de fabrikant is 4TBE843567C0100. Het EAN nummer is 5411815240041. Het interne artikelnummer is 26566711.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
EH PEDESTAL
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 455 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Koppelbaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Hoogte | 875 mm |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 26566711
Fabrikantnummer: 4TBE843567C0100