ABB Componenten EH PEDESTAL Eh3 Bodemprofiel din 3 - 4TBE843518C0100
Artikelnummer: 23387838 | Fabrikantnummer: 4TBE843518C0100 | EAN: 5411815239595
Omschrijving
EH3 BODEMPROFIEL DIN 3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBE843518C0100. Het EAN nummer is 5411815239595. Het interne artikelnummer is 23387838.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
EH PEDESTAL
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Hoogte | 55 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 320 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1445 mm |
| Breedte | 1369 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten EH PEDESTAL Eh3 Bodemprofiel din 3
Artikelnummer: 23387838
Fabrikantnummer: 4TBE843518C0100