ABB Componenten EH PEDESTAL Eh3 Voetpadkast din00 ap 875x470x320dcil - 4TBE843674N0100
Artikelnummer: 23385998 | Fabrikantnummer: 4TBE843674N0100 | EAN: 5411815240966
Omschrijving
EH3 VOETPADKAST DIN00 AP 875X470X320DCIL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBE843674N0100. Het EAN nummer is 5411815240966. Het interne artikelnummer is 23385998.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
EH PEDESTAL
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 320 mm |
| Koppelbaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Breedte | 1115 mm |
| Met ventilatiedeur/-dak | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Hellend dak | Nee |
| Aantal sloten | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Hoogte | 1125 mm |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| Met deur | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyester |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 78.45 N |
| Warmteverlies-vermogen (?T=20K) volgens IEC/TR 60890 | 206.5 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten EH PEDESTAL Eh3 Voetpadkast din00 ap 875x470x320dcil
Artikelnummer: 23385998
Fabrikantnummer: 4TBE843674N0100