ABB Componenten EH PEDESTAL Eh3n Rug din 3 ap 875 - 4TBE843610C0100
Artikelnummer: 23385966 | Fabrikantnummer: 4TBE843610C0100 | EAN: 5411815240331
Omschrijving
EH3N RUG DIN 3 AP 875
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4TBE843610C0100. Het EAN nummer is 5411815240331. Het interne artikelnummer is 23385966.
| Klasse |
Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
EH PEDESTAL
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering oppervlakte | Geen (onbehandeld) |
| Breedte | 720 mm |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 790 mm |
| Geschikt als achterwand | Ja |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1445 mm |
| Geschikt als zijwand | Nee |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 1445 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten EH PEDESTAL Eh3n Rug din 3 ap 875
Artikelnummer: 23385966
Fabrikantnummer: 4TBE843610C0100