ABB Componenten Thermische beveiliging Electronisch Overbelasting relais instelbaar tussen 20 -56 A voor af40 - 1SAX331001R1102
Artikelnummer: 22626818 | Fabrikantnummer: 1SAX331001R1102 | EAN: 4013614493010
Omschrijving
Electronisch overbelasting relais instelbaar tussen 20 -56 A voor AF40
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SAX331001R1102. Het EAN nummer is 4013614493010. Het interne artikelnummer is 22626818.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Thermische beveiliging
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Instelbaar stroombereik | 20 - 56 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 1000 - 1000 V |
| Diepte | 105.2 mm |
| Hoogte | 131.2 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 56 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Thermische beveiliging Electronisch Overbelasting relais instelbaar tussen 20 -56 A voor af40
Artikelnummer: 22626818
Fabrikantnummer: 1SAX331001R1102