ABB Componenten Emax 2 Emax2 E1.2N/MS 3P F F in=1600a lastschakelaar zonder beveiliging 3 pol - 1SDA073401R1
Artikelnummer: 23381217 | Fabrikantnummer: 1SDA073401R1 | EAN: 8015644772512
Het productnummer van de fabrikant is 1SDA073401R1. Het EAN nummer is 8015644772512. Het interne artikelnummer is 23381217.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Emax 2
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 210 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Hoogte | 296 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 1600 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Ja |
| Diepte | 183 mm |
| Kleur bedieningselement | Overig |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 50 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Druktoets |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 1600 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23381217
Fabrikantnummer: 1SDA073401R1