ABB Componenten Enclosed Switches Emc Veiligheidsschakelaar, 3P staal 7,5KW, 2 X M25 + M16, 1M contact H - 1SCA022734R6100
Artikelnummer: 24096291 | Fabrikantnummer: 1SCA022734R6100 | EAN: 6417019237770
Omschrijving
EMC veiligheidsschakelaar, 3P staal 7,5kW, 2 x M25 + M16, 1M contact h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022734R6100. Het EAN nummer is 6417019237770. Het interne artikelnummer is 24096291.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Enclosed Switches
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 150 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Hoogte | 200 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 22 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 22 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 80 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.5 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 750 - 750 V |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 45 A |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Enclosed Switches Emc Veiligheidsschakelaar, 3P staal 7,5KW, 2 X M25 + M16, 1M contact H
Artikelnummer: 24096291
Fabrikantnummer: 1SCA022734R6100