ABB Componenten Smissline Installatieautomaat 2 polig, 25a, C kar. classic line - 2CCS472001R0254
Artikelnummer: 22638632 | Fabrikantnummer: 2CCS472001R0254 | EAN: 7612270106356
Omschrijving
Installatieautomaat 2 polig, 25A, C kar. Classic line
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CCS472001R0254. Het EAN nummer is 7612270106356. Het interne artikelnummer is 22638632.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Smissline
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Explosieveilig | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 10 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 25 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 25 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Spanningstype | Overig |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Inbouwdiepte | 94.5 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 25 mm² |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Verliesvermogen | 4 W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0 - 25 mm² |
| Vervuilingsgraad | 4 |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Smissline Installatieautomaat 2 polig, 25a, C kar. classic line
Artikelnummer: 22638632
Fabrikantnummer: 2CCS472001R0254