ABB Componenten INSTREL ESB16-20N-06 - 1SBE111111M0620
Artikelnummer: 26321060 | Fabrikantnummer: 1SBE111111M0620 | EAN: 3471523004870
Het productnummer van de fabrikant is 1SBE111111M0620. Het EAN nummer is 3471523004870. Het interne artikelnummer is 26321060.
| Klasse |
Installatiehulpschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / ESB / EN
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Schuif voor handmatige schakeling | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom | 16 A |
| Spanningstype van de bekrachtigingsspanning | AC/DC |
| (Meet)bekrachtigingsspanning | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 220 - 250 V |
| Met dag/nacht functie | Nee |
| Bromvrij | Ja |
| Gebruikscatagorie volgens EN IEC 60947-4-1 | AC-1 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Abb Hulpcontact 1 no+1 NC contacten voor esb/en serie
Artikelnummer: 22620987
Fabrikantnummer: 1SAE901901R1011
Abb Hulpcontact 2 no contacten voor esb/en serie
Artikelnummer: 22620988
Fabrikantnummer: 1SAE901901R1020
ABB Componenten Magneetschakelaar / ESB / EN Eh04-11N
Artikelnummer: 23665140
Fabrikantnummer: 1SAE901901M1011