Abb Isolatieraam T.B.V.kast kast koppeling zijdelings - 2CPX052461R9999
Artikelnummer: 23228703 | Fabrikantnummer: 2CPX052461R9999 | EAN: 4011617524618
Omschrijving
Abb ComfortLine comp. v. opstell./kopp. kast/less.
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX052461R9999. Het EAN nummer is 4011617524618. Het interne artikelnummer is 23228703.
Aanvullende informatie
Comfortline
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Componenten voor opstelling/koppeling voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
ComfortLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering | Verbindingsset, zijkant |
| Diepte | 100.5 mm |
| Hoogte | 217.5 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
Abb Isolatieraam T.B.V.kast kast koppeling zijdelings
Artikelnummer: 23228703
Fabrikantnummer: 2CPX052461R9999