ABB Componenten Jokab / Orion Orion2 Extendend lichtgordijn zender + ontvanger beveiligingsgebied=12 - 2TLA022305R0300
Artikelnummer: 24097070 | Fabrikantnummer: 2TLA022305R0300 | EAN: 7350024481808
Het productnummer van de fabrikant is 2TLA022305R0300. Het EAN nummer is 7350024481808. Het interne artikelnummer is 24097070.
| Klasse |
Lichtgordijn
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Jokab / Orion
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Breedte sensor | 70 mm |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 500 mA |
| Lengte sensor | 41 mm |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Met mutingfunctie | Ja |
| Gereduceerde resolutie | Nee |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Taktbesturing mogelijk | Nee |
| Golflengte sensor | 880 nm |
| Leveringsomvang éénwegsysteem | Zender en ontvanger |
| Override mogelijk | Ja |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Ja |
| Veiligheidsveldhoogte | 1200 mm |
| Met straalcodering | Nee |
| Verbergen mogelijk | Nee |
| Met inschakelvergrendeling | Ja |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Detektievermogen voor testlichamen | 400 mm |
| Reactietijd | 16 ms |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 55 °C |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 50 m |
| Uitvoering uitgangsschakelelement OSSD | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 24 V |
| Resolutie van het lichtgordijn | 415 mm |
| Hoogte van de sensor | 1.36 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 24097070
Fabrikantnummer: 2TLA022305R0300