ABB Componenten Jokab / Sentry Sentry SSR20MP - 2TLA010051R0101
Artikelnummer: 23567254 | Fabrikantnummer: 2TLA010051R0101 | EAN: 7350024486285
Omschrijving
Sentry SSR20MP
Het productnummer van de fabrikant is 2TLA010051R0101. Het EAN nummer is 7350024486285. Het interne artikelnummer is 23567254.
Aanvullende informatie
Sentry SSR20MP veiligheidsrelais met relaisuitgangen 3NO+1NC, voedingsspanning 85–265 VAC / 120–375 VDC en push-in veerklemmen.
Voor bewaking van tweehandbedieningen.
Handmatige of automatische reset selecteerbaar via een schakelaar aan de voorzijde.
Sent
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Tweehandsbedieningsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Jokab / Sentry
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Hoogte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Met startingang | Ja |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 1 |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Met terugkoppelkring | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Nom. (meet)schakelstroom | 6 A |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 3 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Typeklasse voor veiligheidsvereisten volgens EN 574 | Type III C |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 85 - 265 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 85 - 265 V |
| Met TUV goedkeuring | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering schakelfunctie van de ingangen | Maakcontact (NO) |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 265 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 265 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Voedingsspanning bij DC | 120 - 375 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Jokab / Sentry Sentry SSR20MP
Artikelnummer: 23567254
Fabrikantnummer: 2TLA010051R0101