ABB Componenten Magneetschakelaar / A Magneetschak. 7,5KW 400V 3-polig spoelcode 51 breedspoelspanningsberei - 1sbl183061r5110
Artikelnummer: 24096230 | Fabrikantnummer: 1sbl183061r5110 | EAN: 3471522315519
Omschrijving
Magneetschak. 7,5kW 400V 3-polig spoelcode 51 Breedspoelspanningsberei
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1sbl183061r5110. Het EAN nummer is 3471522315519. Het interne artikelnummer is 24096230.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / A
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Breedte | 44 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 17 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 30 A |
| Diepte | 97 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 17 - 32 V |
| Nom. vermogen NEMA | 7.457 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 17 - 32 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 17 - 32 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / A Magneetschak. 7,5KW 400V 3-polig spoelcode 51 breedspoelspanningsberei
Artikelnummer: 24096230
Fabrikantnummer: 1sbl183061r5110