ABB Componenten Magneetschakelaar / AF Magneetsch. 55KW 400V 4P RT versie speciaal voor trein applicatie - 1SFL427262R1222
Artikelnummer: 24096432 | Fabrikantnummer: 1SFL427262R1222 | EAN: 7320500509944
Omschrijving
Magneetsch. 55kW 400V 4p RT versie Speciaal voor trein applicatie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFL427262R1222. Het EAN nummer is 7320500509944. Het interne artikelnummer is 24096432.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 120 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 150 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 116 A |
| Diepte | 128 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 145 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 130 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 130 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF Magneetsch. 55KW 400V 4P RT versie speciaal voor trein applicatie
Artikelnummer: 24096432
Fabrikantnummer: 1SFL427262R1222