ABB Componenten Magneetschakelaar / AF Magneetschak. 7,5KW 100-250V 4-polig spoel code 13 groot spanningsbere - 1SBL177281R1300
Artikelnummer: 23491881 | Fabrikantnummer: 1SBL177281R1300 | EAN: 3471523135734
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL177281R1300. Het EAN nummer is 3471523135734. Het interne artikelnummer is 23491881.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 16 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 30 A |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23491881
Fabrikantnummer: 1SBL177281R1300