ABB Componenten Magneetschakelaar / AF Magneetschakelaar 90KW 400V 3-pole spoel code: 43 220/240vac 50/60HZ H - 1SFL487002R4311
Artikelnummer: 23665387 | Fabrikantnummer: 1SFL487002R4311 | EAN: 7320500560945
Omschrijving
Magneetschakelaar 90kW 400V 3-pole Spoel code: 43 220/240VAC 50/60Hz H
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFL487002R4311. Het EAN nummer is 7320500560945. Het interne artikelnummer is 23665387.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 105 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Railaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 196 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 90 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 190 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 275 A |
| Diepte | 152 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 220 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 220 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 220 - 240 V |
| Nom. vermogen NEMA | 44.742 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF Magneetschakelaar 90KW 400V 3-pole spoel code: 43 220/240vac 50/60HZ H
Artikelnummer: 23665387
Fabrikantnummer: 1SFL487002R4311