ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL137060R1410
Artikelnummer: 26631686 | Fabrikantnummer: 1SBL137060R1410 | EAN: 3471523125247
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL137060R1410. Het EAN nummer is 3471523125247. Het interne artikelnummer is 26631686.
Aanvullende informatie
De AF09B-30-10RT-14 is een 3-polige contactor – 690 V IEC of 600 V UL – met 1 ingebouwd hulpcontact en ringoog-aansluitingen. Geschikt voor het aansturen van motoren tot 4 kW/400 V AC (AC-3) of 5 hp/480 V UL en voor het schakelen van stroomkringen tot 25 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 25 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631686
Fabrikantnummer: 1SBL137060R1410