ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL176063R2210
Artikelnummer: 26631714 | Fabrikantnummer: 1SBL176063R2210 | EAN: 3471523009387
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL176063R2210. Het EAN nummer is 3471523009387. Het interne artikelnummer is 26631714.
Aanvullende informatie
De AF16ZB-30-10K-22 is een 3-polige contactor – 690 V IEC of 600 V UL – met 1 ingebouwd hulpcontact en Push-in veerklemmen. Geschikt voor motorbesturing tot 7,5 kW / 400 V AC (AC-3) of 10 hp / 480 V UL en voor het schakelen van vermogenskringen tot 30 A (A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 18 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 30 A |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 48 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 48 - 130 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631714
Fabrikantnummer: 1SBL176063R2210