ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL176560R2100
Artikelnummer: 26631720 | Fabrikantnummer: 1SBL176560R2100 | EAN: 3471523129818
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL176560R2100. Het EAN nummer is 3471523129818. Het interne artikelnummer is 26631720.
Aanvullende informatie
De AF16ZB-22-00RT-21 is een 4-polige contactor — 690 V IEC of 600 V UL — met ringoogklemmen, voor het aansturen van motoren tot 7,5 kW / 400 V AC (AC-3) en het schakelen van vermogenskringen tot 30 A (AC-1) of 30 A UL general use. Dankzij de AF-technologie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 18 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 30 A |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 20 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 60 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631720
Fabrikantnummer: 1SBL176560R2100