ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL177561R1400
Artikelnummer: 26631743 | Fabrikantnummer: 1SBL177561R1400 | EAN: 3471523123243
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL177561R1400. Het EAN nummer is 3471523123243. Het interne artikelnummer is 26631743.
Aanvullende informatie
De AF16B-22-00-14 is een 4-polige contactor voor 690 V IEC of 600 V UL met schroefaansluitingen, geschikt voor het aansturen van motoren tot 7,5 kW / 400 V AC (AC-3) en voor het schakelen van vermogenskringen tot 30 A (AC-1) of 30 A UL general use. Dankzij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 18 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 30 A |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631743
Fabrikantnummer: 1SBL177561R1400