ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL237561R1400
Artikelnummer: 26631749 | Fabrikantnummer: 1SBL237561R1400 | EAN: 3471523123342
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL237561R1400. Het EAN nummer is 3471523123342. Het interne artikelnummer is 26631749.
Aanvullende informatie
De AF26B-22-00-14 is een 4-polige – 690 V IEC of 600 UL magneetschakelaar met schroefaansluitingen, voor het aansturen van motoren tot 11 kW / 400 V AC (AC-3) en het schakelen van vermogenskringen tot 45 A (AC-1) of 45 A UL general use. Dankzij de AF-techn
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 22 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 45 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Diepte | 101 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631749
Fabrikantnummer: 1SBL237561R1400