ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL276060R2300
Artikelnummer: 26631745 | Fabrikantnummer: 1SBL276060R2300 | EAN: 3471523128835
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL276060R2300. Het EAN nummer is 3471523128835. Het interne artikelnummer is 26631745.
Aanvullende informatie
De AF30ZB-30-00RT-23 is een 3-polige contactor, 690 V IEC of 600 V UL, met ringoog-aansluitingen. Geschikt voor het schakelen van motoren tot 15 kW / 400 V AC (AC-3) of 20 hp / 480 V UL en voor vermogenskringen tot 50 A (AC-1) of 50 A UL general use. Dankz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Overig |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 15 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 32 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 50 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 100 - 100 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 100 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631745
Fabrikantnummer: 1SBL276060R2300