ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL347061R1100
Artikelnummer: 26632063 | Fabrikantnummer: 1SBL347061R1100 | EAN: 3471523024762
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL347061R1100. Het EAN nummer is 3471523024762. Het interne artikelnummer is 26632063.
Aanvullende informatie
De AF40B-30-00-11 is een 3-polige contactor voor 690 V IEC of 600 V UL met schroefklemmen, geschikt voor het schakelen van motoren tot 18,5 kW / 400 V AC (AC-3) of 30 hp / 480 V UL en voor het schakelen van vermogenskringen tot 70 A (AC-1) of 60 A UL gener
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 55 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 111 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 40 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 70 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 125.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 20 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 60 V |
| Nom. vermogen NEMA | 18.643 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26632063
Fabrikantnummer: 1SBL347061R1100