ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL367261R1100
Artikelnummer: 26631790 | Fabrikantnummer: 1SBL367261R1100 | EAN: 3471523025042
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL367261R1100. Het EAN nummer is 3471523025042. Het interne artikelnummer is 26631790.
Aanvullende informatie
De AF52BB-40-00-11 is een 4-polige contactor – 690 V IEC of 600 V UL – met schroefklemmen, voor motorbesturing tot 22 kW / 400 V AC (AC-3) en het schakelen van vermogenskringen tot 100 A (AC-1) of 80 A UL general use. Dankzij AF-technologie heeft de contac
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 100 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 113.5 mm |
| Hoogte | 125.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 20 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 60 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 53 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631790
Fabrikantnummer: 1SBL367261R1100