ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL397061R1411
Artikelnummer: 26631810 | Fabrikantnummer: 1SBL397061R1411 | EAN: 3471523025400
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL397061R1411. Het EAN nummer is 3471523025400. Het interne artikelnummer is 26631810.
Aanvullende informatie
De AF80B-30-11-14 is een 3-polige contactor – 1000 V IEC of 600 V UL – met voorgemonteerde hulpcontacten en schroefaansluitingen. Hij stuurt motoren tot 37 kW / 400 V AC (AC-3) of 60 hp / 480 V UL aan en schakelt vermogenskringen tot 125 A (AC-1) of 105 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 82 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 125 A |
| Diepte | 116 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 125.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Nom. vermogen NEMA | 37.285 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 1000 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631810
Fabrikantnummer: 1SBL397061R1411