ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie - 1SBL397261R1400
Artikelnummer: 26631814 | Fabrikantnummer: 1SBL397261R1400 | EAN: 3471523025448
Omschrijving
Magneetschakelaar Rail versie
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL397261R1400. Het EAN nummer is 3471523025448. Het interne artikelnummer is 26631814.
Aanvullende informatie
De AF80B-40-00-14 is een 4-polige contactor – 1000 V IEC of 600 V UL – met schroefklemmen, voor het sturen van motoren tot 37 kW / 400 V AC (AC-3) en het schakelen van vermogencircuits tot 125 A (AC-1) of 105 A UL general use. Dankzij AF-technologie heeft
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AF ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 125 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Diepte | 116 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 125.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AF ZB Magneetschakelaar Rail versie
Artikelnummer: 26631814
Fabrikantnummer: 1SBL397261R1400