ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 11KW 400V 3-polig spoel 110 vac50hz /110-120 vac60hz - 1SBL231005R8400
Artikelnummer: 23718730 | Fabrikantnummer: 1SBL231005R8400 | EAN: 3471523014817
Omschrijving
Magneetschakelaar 11kW 400V 3-polig Spoel 110 VAC50Hz /110-120 VAC60Hz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL231005R8400. Het EAN nummer is 3471523014817. Het interne artikelnummer is 23718730.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFC
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 86 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 26 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 45 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 120 V |
| Nom. vermogen NEMA | 7.457 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 110 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 11KW 400V 3-polig spoel 110 vac50hz /110-120 vac60hz
Artikelnummer: 23718730
Fabrikantnummer: 1SBL231005R8400