ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 11KW 400V 3-polig spoel 24 vac50/60 HZ push-in sprin - 1SBL231005R8100
Artikelnummer: 23718732 | Fabrikantnummer: 1SBL231005R8100 | EAN: 3471523014800
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL231005R8100. Het EAN nummer is 3471523014800. Het interne artikelnummer is 23718732.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFC
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Diepte | 86 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 26 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 45 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. vermogen NEMA | 7.457 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB ComponentenArtikelnummer: 23718732
Fabrikantnummer: 1SBL231005R8100