ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 4KW 400V 3-polig + 1no hulp spoel 110 vac50hz /110-1 - 1SBL131005R8410
Artikelnummer: 23718700 | Fabrikantnummer: 1SBL131005R8410 | EAN: 3471523013971
Omschrijving
Magneetschakelaar 4kW 400V 3-polig + 1NO hulp Spoel 110 VAC50Hz /110-1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL131005R8410. Het EAN nummer is 3471523013971. Het interne artikelnummer is 23718700.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFC
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 4 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 9 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 25 A |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 120 V |
| Nom. vermogen NEMA | 1.491 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 110 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 4KW 400V 3-polig + 1no hulp spoel 110 vac50hz /110-1
Artikelnummer: 23718700
Fabrikantnummer: 1SBL131005R8410