ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 5,5KW 400V 3-polig + 1NC hulp spoel 230-240 vac50 HZ - 1SBL151005R8801
Artikelnummer: 23718709 | Fabrikantnummer: 1SBL151005R8801 | EAN: 3471523014367
Omschrijving
Magneetschakelaar 5,5kW 400V 3-polig + 1NC hulp Spoel 230-240 VAC50 Hz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL151005R8801. Het EAN nummer is 3471523014367. Het interne artikelnummer is 23718709.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFC
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 28 A |
| Diepte | 77 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen NEMA | 3.729 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 240 - 240 V |
| Hoogte | 92.3 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 230 - 260 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AFC Magneetschakelaar 5,5KW 400V 3-polig + 1NC hulp spoel 230-240 vac50 HZ
Artikelnummer: 23718709
Fabrikantnummer: 1SBL151005R8801