ABB Componenten Magneetschakelaar / AFS Afs16z-30-22-30 24VDC contactor - 1SBL176082R3022
Artikelnummer: 24096226 | Fabrikantnummer: 1SBL176082R3022 | EAN: 3471523158399
Omschrijving
AFS16Z-30-22-30 24VDC Contactor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL176082R3022. Het EAN nummer is 3471523158399. Het interne artikelnummer is 24096226.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 18 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 30 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 130.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Nom. vermogen NEMA | 7.457 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 100 - 250 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 100 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AFS Afs16z-30-22-30 24VDC contactor
Artikelnummer: 24096226
Fabrikantnummer: 1SBL176082R3022