ABB Componenten Magneetschakelaar / AFS Magneetsch. 315KW 400V 3-polig spoel code: 71 groot spanningsbereik hu - 1SFL617081R7112
Artikelnummer: 24096497 | Fabrikantnummer: 1SFL617081R7112 | EAN: 7320500540824
Omschrijving
Magneetsch. 315kW 400V 3-Polig Spoel code: 71 groot spanningsbereik Hu
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFL617081R7112. Het EAN nummer is 7320500540824. Het interne artikelnummer is 24096497.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AFS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 210 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Railaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 315 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 580 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 800 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 242 mm |
| Hoogte | 283 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 250 - 500 V |
| Nom. vermogen NEMA | 186.425 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 250 - 500 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 250 - 500 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AFS Magneetsch. 315KW 400V 3-polig spoel code: 71 groot spanningsbereik hu
Artikelnummer: 24096497
Fabrikantnummer: 1SFL617081R7112