ABB Componenten Magneetschakelaar / AS Magneetschakelaar As12 12a (ac3), 3P, 1no, 24V 50/60HZ - 1SBL111001R2010
Artikelnummer: 26637084 | Fabrikantnummer: 1SBL111001R2010 | EAN: 3471523034204
Omschrijving
Magneetschakelaar AS12 12A (AC3), 3P, 1NO, 24V 50/60Hz
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB Componenten
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SBL111001R2010. Het EAN nummer is 3471523034204. Het interne artikelnummer is 26637084.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Componenten
Toon alle producten van ABB Componenten |
| Serie |
Magneetschakelaar / AS
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 68 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 24 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 72.5 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 5.593 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 24 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
ABB Componenten
» Meer informatie over ABB Componenten
Huidige product
ABB Componenten Magneetschakelaar / AS Magneetschakelaar As12 12a (ac3), 3P, 1no, 24V 50/60HZ
Artikelnummer: 26637084
Fabrikantnummer: 1SBL111001R2010